Kelionės būdai: pigiu skrydžiu bendrovė ar kelioniu organizatorius?

Kiekvienas žmogus renkasi pagal savo kaip jos nori keliauti, atsižvelgdamas į savo poreikius ir žinoma kelionės tikslą – ar pailsėti ar pamatyti tam tikrą šalį ir visą jos grožį.

Kaip jau visiems žinoma, pigiausias būdas keliauti yra pasirenkant pigių skrydžių bendrovę. Pigus skrydziai šiai dienai yra pats populiariausias būdas keliauti. Šiuo būdu gali keliauti kas tik nori, net ir mažiausias pajamas gaunantis žmogus. Tiesiog šis keliavimo būdas yra sunkus, kadangi žmogus turi gerai mokėti orientuotis žemėlapyje bei žinoti kaip ir kur ieškoti pigesnio varianto keliauti transportu ar pigesnio viešbučio. Jei pasirinksi prabangu viešbutį ir brangią kelionę po šalį tai kam tada skristi pigiai jei kitos kelionės išlaidos bus didelės? Tokiu būdu tikrai nesutaupyse ir kelione nebus pigi, o kaip tik išbrangs iki begalybės. Keliaujant šiuo pigiu būdu lygiai taip pat pamatysi visą šalies grožį ir pats pagal savo poreikius ir noru susidėliosi ką kiekvieną dieną veikti, kur nukeliauti ir ką aplankyti. Bei nebūsi priverstas eiti į tokias vietas kur nenori, nes kai kelionę būna suorganizavęs kelionių organizatorius tai sudaryta ekskursijos programa pagal ją kurią esi priverstas keliauti.

Kaip pavyzdį keliaujant per kelionių organizatorių kelionė į Kretos salą kainuotų 1 230

Lt. Į šią kainą įeitų skrydis iš Vilniaus oro uosto – kaina maždaug 670 Lt, pagal poreikį papildomas bagažas – 200 lt, viešbutis savaitei apie 360 Lt.

Įvertinus pigių skrydžių bendrovės pasiūlymus, kad gali pats susiorganuoti, tai kelionė kainuos apie 400 Lt. į kelionę įeitų taip pat skrydis ir viešbutis. Tačiau reik nepamiršt kad bet kada gali atsirasti papildomų išlaidų (beabejo papildomų išlaidų galite neišvengti ir keliaudami su kelionių organizatoriumi.

Bet kuriuo atveju, keliaudami patys, įsigydami lėktuvo bilietus tiesiogiai, visada rizikuojate, kad jus užklups netikėtos aplinkybės kaip papildomų išlaidų atsiradimas, bet jei jau keliaujate ne pirmą kartą tai šios kelionės būdo specifiką tikrai žinote ir nereikia dėl to pergyventi.

Jei siekiate sutaupyti tai patiems organizuojat keliones bet kuriuo atveju gausis pigiau nei įsigyjant kelionę pas kelionių organizatorių. Taigi, lieka tik patiems spręsti ko Jūs norite ir įvertinti savo galimybes keliauti savarankiškai (būkime realistai – ne visiems tai priimtina ir įgyvendinama, nes tiesiog neturi tam būtinų įgūdžių). Paliekame Jums spręsti kuris iš šių kelionės būdų Jums tinkamiausias.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *