Palikau anksti ryte

Atsikėlusi ryte.. Išleidau vaikus į mokyklą. Vyras dar liko gulėti lovoje, sakė, jog neturi ką šiandien veikti, ir kad nori tiesiog gulėti. Tačiau, kaip visada atsitinka, mano vyrui kažkas paskambino, ir jis skubiai išlėkė iš namų.

Kadangi mano vyras gydytojas, jis gavo skubų iškvietimą dėl kažkokios jaunos mamytės, kuri pradėjo gimdyti anksčiau nei buvo numatytą, tad jis nedelsdamas šoko iš lovos, ir nubėgo apsirengė, dar spėjo užkąsti ir išbėgo iš namų. Tiesa ta, kad viskas tiesiog pas mus namie yra pastovi rutina. Pastoviai bėgame, pastoviai kažką darome, ir nelieka nei kiek laiko mūsų intymiam gyvenimui.

Tai žinoma kartais graudina, ir aš svarbiausia negaliu suberti per daug priekaištų. Mano draugės man rekomendavo susirasti meilužį, tačiau aš nenorėjau jų klausyti.. kadangi tikrai myliu savo vyrą aš nenorėjau jo išduoti, vien dėl to, kam man aistros protrūkis.

Ttačiau taip tęstis ilgiau nebegali, juolabiau, kad kalbėjau kiek tik įmanydama. Grįžęs mano vaikas rado įjungtą sex pazintys portalą, ir aš svarbiausia jį buvau visai pamiršusi, vėliau pradėjo visko klausinėti manęs, kodėl, kas ir kaip. Tikriausiai žiauriausias dalykas kuris čia buvo nutikęs, tai tas kad tos pažintys yra tik suaugusiesiems! Na kad būtų jam dar aiškiau, tai aš pasakiau: “sūnau, tai skelbimai, kur mergina ieško vaikino ar vaikinas ieško merginos!”.

Bet tai, kad mano vaikai rado viską nėra gerai, tad viliuosi, kad vyras nesužinos visko anksčiau laiko.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *