Biuro įrangos nuomos patarimai

Pradedant verslą dažnai iškyla klausimas, ką rinktis, ar investuoti lėšas ir pirkti biuro įrangą, ar geriau ją nuomotis. Perkant, žinoma, galima naudotis lizingu, tačiau taip perkant galutinėje sumoje sumokame daugiau nei perkant iš karto. Dažnai verslai pasirenka nuomotis įrangą. Ir ne tik dėl to, kad tam nereikia vienkartinės didesnės investicijos, bet dažniausiai dėl eksplotacijos kaštų. Nuomojantis įrangą nereikia sukti galvos, kaip ją prižiūrėti, valyti, daryti techninę profilaktiką, viskuo pasirūpiną paslaugas teikiančios įmonės.

Nuomojantis spausdintuvą, reikia nuolat pildyti rašalą ar miltelius, keisti susidėvinčias dalis, o sugedus ieškoti meistrų, kurie specializuojasi būtent šio gamintojo produktų remonte, kas dažnai ilgai užtrunka, sukuria papildomo streso ir nepatogumo dėl neveikiančios įrangos. Spausdintuvo nuoma gali tapti geresniu pasirinkimu verslui, kuris orientuojasi į savo kertines veiklos sritis, o biuro įrangą geriau palikti aptarnauti specialistams. Dažnai yra sutartas mokestis už spausdintų lapų skaičių per mėnesį, o spausdintuvai paliekami be fiksuoto mokesčio.

Dažnai viešbučiuose vykstant konferencijoms prireikia didesnių ar profesionalų projektorių, kurie gali atvaizduoti vaizdą itin ryškiai, kaip kompiuterio ekrane, tik ant didelės sienos. Tai yra plačiai naudojamas instrumentas mokymams, seminarams ir prezentacijoms. Projektoriai yra gana brangūs, o jei naudojami retai, tai skaičiuojant kiek kainuoja vienas naudojimo kartas, labai išbrangsta. Tokiu atveju, projektoriaus nuoma gali tapti daug naudingesnis sprendimas tiek finansiškai, tiek praktiškai, kadangi projektoriaus techniniu aptarnavimu pasirūpina paslaugas teikianti įmonė.

Biuro įrangos nuoma – geriausias sprendimas mažiems ir pradedantiems verslams. Mūsų rekomenduojama įmonė pasižymi aukšta kokybe ir lanksčiomis sąlygomis. Tai dažnai tampa finansiškai naudingesniu sprendimu net ir didesnėms įmonėms, kadangi tiek spausdintuvų, tiek projektoriaus eksploatacija ir techninis aptarnavimas sukelia papildomų rūpesčių, užtrunka laiko ir sukuria papildomų nepatogumų. Nuomojantis įrangą visų šiu rūpesčių galima išvengti, ir tiesiog išsinuomoti kitą irenginį. Nuomotis galima labai platų spektrą biuro įrangos, nuo jau minėtų įrenginių, iki nešiojamų kompiuterių, rašomųjų lentų iki kavos aparato. Tai praktiška, patogu ir dažnai finansiškai labiau apsimoka, nei pirkti ir prižiūrėti įrangą patiems.

One thought on “Biuro įrangos nuomos patarimai

  1. Pagrindinis navaras, spėju, yra prajektoriaus nuoma, kadangi už parą pigiausiai galima išsinuomoti nuo 40 Lt. O jei dar ekrano reikia… Dar labai svarbu prieš nuomojantis projektorių paklausti, kokia multimedijos raiška ir ryškumas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *