Darbo saugos tarnyba ir jos funkcijos

Pagal Lietuvoje galiojančius darbuotojų ir darbo saugos įstatymus, kiekviena įmonė privalo vykdyti darbuotojų saugą, rūpintis darbo saugos reikalavimais, vesti privalomuosius žurnalus, informuoti darbuotojus apie gaisro ar kitus saugą trikdančius atvejus. Šie reikalavimai ne kiekvienam verslininkui yra suprantami ir lengvai įvykdomi. Kad verslininkai galėtų ramiai dirbti savo darbą, šioms pareigoms atlikti dažnai samdoma išorinė darbo saugos tarnyba. Tai įmonė, kuri rūpinasi visais darbo saugos klausimais Jūsų įmonėje ir viską atlieka profesionaliai ir greitai.

Darbo patirtis

Daugelis verslą pradedančių verslininkų dėl to galvos sau nesuka, o kitiems tai iš tiesų gana sudėtinga tema. Todėl tokiems žmonėms pagelbėti steigiamos paslaugų įmonės, kurios gali pasirūpinti visais su darbo sauga susijusiais klausimais. Profesionali darbo saugos tarnyba gali sutaupyti Jums daug jėgų ir laiko. Vietoj to, kad gaištumėte laiką analizuodami naujausius teisės aktus ir bandydami išsiaiškinti, kokius privalomus darbus ir procedūras turite atlikti, galite pasamdyti profesionalų šios srities žinovą ir jis pasirūpins visais šiais klausimais greitai ir patikimai. Dažniausiai jauniems verslininkams, norintiems įsivažiuoti į verslo rinką, atlikti šias užduotis pritrūksta patirties, o štai daug metų šioje sferoje dirbantis darbo saugos specialistas sutvarkys svarbius įmonės reikalus greitai ir patikimai.

Laiko taupymas

Pradedant naują verslą pečius užklumpa daugybė neplanuotų darbų: naujų sutarčių pasirašymas, darbuotojų atranka ir įdarbinimas, susitikimai su klientais ir tiekėjais. Visa tai įmonės vadovams atima daug darbo valandų ir oficialaus poilsio laiko. Tačiau verslas pats į priekį nejuda ir visus darbus noromis nenoromis nudirbti vistiek tenka. Pradėjus naują verslą daug laiko atima įvairių teisės aktų skaitymas, taisyklių tikrinimas, sąrašų ir registracijų vedimas. Darbo sauga yra vienas iš tokių darbų, apie kuriuos dažnai verslininkai ne tik mažai nusimano, bet ir laiko skirti kiek patingi.

Kad sutaupytumėte laiko, o visi darbai būtų atlikti – Jums padės darbo saugos tarnyba, kuri pasirūpins visais reikalingais įmonės dokumentais. Pasirašę sutartį su juridiniu darbo saugos klausimais dirbti padedančiu asmeniu, sutaupote savo ir darbuotojų laiką. Jūs galėsite ramiai užsiimti savo darbais, o darbuotojai bus patenkinti profesionaliais mokymais, kokybišku ir rūpestingu darbo saugos prižiūrėjimu. Kuo patikimiau ir saugiau darbuotojai jaučiasi – tuo geriau jie dirba. Profesionalios darbo saugos įmonės vadovaujasi būtent šiuo principu, todėl dirba itin profesionaliai, o klientai lieka patenkinti ir kreipiasi į tas pačias įmones metų metais prieš įvairias ataskaitas ar organizuojant instruktažus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *