Dėklai, kurie apsaugo geriau, nei bet kada galėjai tikėtis

Kai kurie skeptikai teigia, jog jai verslininkai gamintų išties labai patvarius telefonus, nereikėtų papildomai pinigų leisti įvairiausiems dėklams, kurie ir tai ne visada būna tinkamai funkcionslūs. Jei anksčiau dėklai buvo perkami vien todėl, jog buvo siekiama apsisaugoti nuo netyčinių telefono kritimų ant žemės, tai čiuo metu apsaugos lygis kur kas aukštesnis. Pavyzdžiui, kai kurie dėkliukai netgi apsaugo nuo vandens. Ir nereikia kažkokio specialaus, su kuriuo galite keliauti vandens telkinio link. Jis naudojamas kasdien ir tikrai nesijaučia jokio diskomforto valdant.
Šįkart norėtume plačiau aptari ypač populiarių NOKIA telefono apsaugos sistemas. Kiekvienas telefono modelis turi savo, būtent jam skirta įdėklą ar plėvelę, tad prieš pirkdamas įsitikinkite, kad tikrai perkate jums reikalingo dydžio ir pločio dėkliuką. Pavyzdžiui, Nokia Lumia 625 dėklai gal ir neturi specialios apsaugos nuo vandens, tačiau jei netyčia telefonas iškris ant žemės galėsite būti tikri, kad jis ne tik veiks, tačiau taip pat ir nepatirs jokių estetinių sužalojimų.
• Dėklai dažniausiai nenaudojami ne tik tuo atveju, jeigu telefonas nukrenta, tačiau ir laikymo patogumui. Paprasčiausiai, kai kurie telefonai ištiesų yra gana slidūs, o medžiaginiai ar dar geriau dirbtinės odos dėklai padeda telefoną laikyti kur kas patvariau. Dėklų pasirinkimas labai platus, nuo tokių, į kuriuos telefoną paprasčiausiai įdedame, iki tokių, kuris atsiverčia trasi piniginė.
• Populiaru pirkti ir nugarėles arba rėmelius, kurių funkcija labai panaši kaip ir dėklų. Dažniausiai jie perkami, kadangi su jais laikyti telefoną yra nepalyginamai patogiau. Sintetinė medžiaga neleidžia išslysti, o nukritus ant žemės tose vietose, kur yra silikono masė, nebus jokių braižymų.
• Galiausiai, apsauginė ekrano plėvelė. Ji naudingesnė nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Juk jutiminio ekrano negalime liesti purvinais arba riebaluotais pirštais, o štai uždėjus plėvelę viskas tampa kur kas paprasčiau. O dar nepamirškime to, jog ekranas nesusibraižys dėl susidariusių dulkių.
Kad ir koks telefonas yra geras, apsauga jam yra tiesiog būtina. Jei sumokėjote didelę sumą už telefoną, nepagailėkite kelių litų ir jo apsaugai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *