Deluxelashes

 

Nesenai sužinojote apie šią procedūrą? O gal jau kuris laikas svarstote apie ją ir negalite pasiryžti?
Pasistengsiu atsakyti į visus jūsų dažniausiai užduodamus klausimus.Kas yra blakstienų priauginimas? Dažnai išgirstu iš jūsų klausimą kas yra tas blakstienų priauginimas, kaip jis yra atliekamas? Blakstienų priauginimas skiriasi nuo blakstienų priklijavimo. Priklijuoti galima dirbtines blakstienas vienam vakarui (apie procedūrą daugiau skaitykite apačioje), o priauginamos blakstienos yra kiekviena atskirai, t.y. prie jūsų natūralios 1 blakstienos klijuojama 1 dirbtinė blakstiena.Kaip ilgai laikosi priaugintos blakstienos?
Blakstienu priauginimas , tai moterims žinančioms ko nori )
Priaugintos blakstienos vidutiniškai laikosi apie 2-3 mėnesius, tačiau tam reikalingi papildymai, kuriuos rekomenduojama darytis kas 3-6 savaites.
Kokių rūšių blakstienų būna? Blakstienų būna dirbtinių medžiagų ir natūralių (šilkinės, audinės).
Kokių ilgių būną blakstienų?Blakstienų yra įvairių ilgių bei storių. Ilgiai skirstomi į 3: trumpos (8mm), vidutinės (10mm), ilgos (12-16mm). Natūraliausiai atrodys parinktos šiek tiek ilgesnės nei jūsų natūralios. Rekomenduojama priauginti ne ilgesnes negu dvigubai už jūsų natūraliąsias. Kokie klijai naudojami?Dažniausiai naudojami juodi blakstienų priauginimui skirti klijai.
Jeigu mano natūralios blakstienos yra šviesios ar galima priauginti?
Priauginti galima, prieš priauginimą galite jas pasidažyti chemiškai, bet tai nėra būtina.
Ar ši procedūra negadina natūralių, ar ilgai man jos laikys?
Vienu atsakymu – Taip, negalėčiau atsakyti, kadangi rezultatai individualūs. Atminkite, kad priaugintų blakstienų “laikymasis” priklauso ne tik nuo priauginimo medžiagų ir paties darbo kokybės, tačiau ir nuo jūsų natūralių blakstienų slinkimo periodo, t.y. kaip dažnai slenka jūsų natūralios blakstienos. Priauginta blakstiena išslenka su natūralia, ir ataugusi blakstiena yra visiškai sveika, nes ji auga nuo nulio, o ne po priauginimo. Po pačio priauginimo blakstienų galiukai tikrai būna išsausėję, dažant tušu atrodo kiek trumpesnės, tačiau po 2-4savaičių jos praslenka ir atrodo taip kaip iki priauginimo. Ricinos aliejus šį atstatymo laikotarpį pageritina.  Taip pat priklauso nuo to kaip jas prižiūrėsite, ar laikysitės priežiūros nurodymų. Apie priežiūrą skaitykite toliau apačioje.
Ypatingos priežiūros nėra. Turite žinoti keletą dalykų:Po priauginimo procedūros 24 valandas nedrėkinkite akių.Netepkite veido riebiais kremais, kreminių šešėlių, kreminių pudrų.Nenaudokite tušo, kadangi prieš einant į korekcijas jį reikės būtinai nusiplauti, nes ant tušo priauginti naujų blakstienų negalima. Be to valyti tušą nuo priaugintų blakstienų yra labai nepatogu, gali įsivelti vatos, taip pat prakristi blakstienos kadangi jos yra dirginamos.  Netrinkite akių rankomis. Akių makiažą valykite prausikliu ar losjonu, kuris skirtas normaliai odai. Nenaudokite pienelių, aliejukų. Blakstienų tušą plaukite vandeniu, nenaudokite atsparaus vandeniui tušo.Priaugintos blakstienos nėra atsparios karščiui, todėl teks rečiau lankytis pirtyse ar saunose.Pasireiškus bet kokioms alerginėms reakcijoms reikėtų nusiimti blakstienas pas specialistą, lašinti akims skirtus lašiukus. Alerginė reakcija praeina po kelių dienų, yra retas atvejis, tačiau galimas jautresnėms akims.  Ar galima prisiauginti blakstienas jei turi melesius ?Jokių medicininių prieštaravimų tam nėra. Ar tinka jautrioms akims?
Jautrių akių atstovėms rekomenduočiau pabandyti ar nealergizuoja. Priauginti po kelias blakstienas
Kuo skiriasi Šilkinės (SILK) ir Norkos (NORK) vadinamos bakstienos?
Šilkinės nuo vadinamų Norkos skiriasi, tuo jog atrodo ne taip ryškiai, šviesesnės, labiau veliasi ir greičiau prakrenta. Nork blastienos yra juodesnės, minkštesnės, blizgesnės, tačiau daugelio nuomone ir patogesnės. Tačiau nereikėtų suklysti, abejos yra sintetinės, nėra gaminamos iš jokių natūralių plioštų ar jų pakaitalų.
( blakstienu priauginimo kursai , juk kiekviena moteris turi svajonę )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *