Galia slypi mūsų įsitikinimuose

Elektronines cigaretes , tai puiki dovana artimam žmogui , kuris yra sergantis priklausomybės liga . Kai žmogus įvertins naudą ir pastebės skirtumus, tuomet bus lengviau įsitikinus daryti išvadas, bei kelti savyje naujus motyvus, kurie padėtų drausminti žalingą įprotį, kuris nesuteikia sveikatos ir kažkokio malonumo. Daugelis tabaką rūkančiu apgaudinėja save ir nenori atvirai pateisinti dėl ko elgiasi nepriešingai, kas būtų naudingiau ir prasmingiau.

(Silpni įsitikinimai yra lengvai sulaužomi įtakos, kuri ilgiau iš inercijos pasidavusi jėgai , kuri sustabdoma tik priežasties pradžia arba pabaiga )

Rūkantis tabaką, visuomet teisinasi , kad dar palauks rytojaus dienos, kai baigs nustoti rūkyti , bet rytojus tęsiasi pakankamai ilgai , kol žmogaus sveikatai pradeda skambinti pasekmės , kurios reikalauja sustojimo arba tvirtos nuomonės . Sunku laikytis vieno žodžio ir būti ištikimam, nes tiek atsiduodama meilė rūkymui , kad nesinori teisintis ir galvoti apie pasekmes . Rūkančiam ir norinčiam pakeisti įpročius ,juk dažnai reikia ieškoti aplinkos, kurioje nebūtų rūkoma , nes pagundų atsiranda nemažai, kurios pradeda ardyti motyvaciją. Reikia išmokt prieštarauti savo ankstesniems įsitikinimams , kurie ir laiko vadinkime tą siūlą , kuris nuolat jungia tabako vartotoja , kurio niekaip neįstengiama nutraukti. Įsivaizduokime , kad žmogui skauda koją ir taip jautriai priimą skausmą , jog susigyvena ir organizmas savaime pradeda sukelti jautrumo bangą , nes žmogaus psichologija to reikalaujama.Yra gyvenime daug sportininkų , kurie su didelėmis traumomis dalyvavo varžybų čempionatuose , kur buvo pajėgus ne tik ištvermėje , bet ir tvirto sportininko psichologijoje. Sakoma, kad minties galia turi nemažai galimybių, nes žmogus pasąmonės nepažįsta , kuri turi daug įtakos mūsų gyvenime. Jeigu žmogus pradeda tikėti , kad yra silpnavalis , tuomet ir užblokuoja didesnės galimybės vartus, todėl neverta save įkalbinėti žodžiais, kurie nesuteikia stiprybės ir galios. E-cigaretes , visuomet mūsų didžiausias pagalbininkas , kuris prikelia mūsų pasąmonės galia, nes žmogus pradeda tikėti nesuvokdamas iki galo rezultato kokybę, kuri priklauso nuo pačio žmogaus įsitikinimo , tad tokios cigaretės ir padeda ne tik įsitikinti , bet ir suteikti naujiems žodžiams prasmės , kurie turi galią ir leidžia teisingiau vertinti , kada žmogus tampa pajėgus atsispirti įtakai , kuri buvo uždariusi priklausomybės rate.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *