Kada kosmetika netinkama naudoti

Manau galima drąsiai teigti, kad visos pasaulio moterys namuose tikrai turi ne vieną kosmetikos priemonę. Žinoma, ne visos dažosi kiekvieną dieną. Vienos dažosi kasdien (nesvarbu ar namuose būna ar eina į darbą ar dar kur nors), o kitos – tik per šventes arba kai važiuoja į svečius. Žinoma, būna ir taip, kad moteris dažosi kai ji to nori – kartais patyngi ir tą dieną būna nepasidažius, tačiau kitas dienas, esant geros nuotaikos, pasidažo ir gražiai apsirengia, nes ji tiesiog to nori. Kuo dažniau dažomes tuo greičiau sunaudojame savo kosmetikos priemones, tačiau tai nereiškia, kad jeigu nenaudojate savo kosmetikos priemonių tai jos nesensta ir jas galite naudoti iki kol pasibaigs, o tai gali užtrukti ir metus ir net du metus. Šiais laikais įsigyti kosmetikos galime bet kurioje specializuotoje kosmetikos parduotuvėje ir net paprastoje parduotuvėje (tokioje kaip maxima). Be to, paskutiniu labai populiarėja įsigyti kosmetika internetu, manau tai nieko nestebina, gi šiuo metu labai populiarėja internetinė prekyba ir kuo toliau, tuo daugiau žmonių renkasi pirkti būtent internetu.

Pačią kosmetiką moterys pradeda naudoti pakankamai anksti – dar paauglystėje. Todėl visada patartina naudoti tik gerą patikrintą bei patikimą kosmetiką, tam, kad nepakenkti savo odai ir “nepasenti” anksčiau laiko. Šiame savo straipsnyje pateiksiu faktus, kada jau kosmteika tampa nebetinkama naudoti ir ją reiktų jau išmesti į šiūkšlių dėžę.

Taigi, pradedame nuo manau pačios populiariausios ir dažniausiai moterų naudojamos dekoratyvinės kosmetikos priemonės – blakstienų tušo. Blakstienų tušą reiktų išmesti ne vėliau negu po 3 mėnesių nuo jo atidatymo, nepaisant to, akd nespėjote jo galutinai išnaudoti. Taip reikia daryti, nes ant blakstienų tušo šepetėlio kaupiasi bakterijos, kurios laikui bėgant dažantis su juo gali pradėti dirginti akį.

Antra, gana populiari dekoratyvinės kosmetikos priemonė tarp moterų yra makiažo pagrindas. Makiažo pagrindo naudojimo laikas yra nuo 6 mėnesių iki metų. Tai priklauso nuo makiažo pagrindo sudėties. Būtent vandens pagrindu pagamintas makiažo pagrindas sensta greičiau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *