Kai norisi savo mažylį aprengti geriausiai

Mūsų mažyliai auga labai sparčiai, todėl rūbai vaikams yra viena iš daugiausiai apgalvojimo. Juk drabužis privalo būti ne tik patogus, bet   ir būti žaismingas bei nekelti jokios alergijos.

Specializuotų rūbų vaikams parduotuvių nėr tiek daug kaip suaugusiems skirtų drabužių parduotuvių, tačiau neseniai išpopuliarėjus prekybai internete, dabar vaikiškų rūbų galima įsigyti ir virtualioje erdvėje. Parduotuvėje Nedinukas rūbai vaikams pasiūti iš natūralių pluoštų, dažniausiai siunčiami iš Italijos.  Vaikiškų drabužių dizaineriai, dirbantys būtent su šiais užsakymais, pirmenybę teikia vaikelio patogumui, sveikatai bei saugo gamtą. Parduotuvės savininkė žinojo, kad tokį verslą pradėdama rizikuoja. Drabužėliai vaikams visada bus paklausus dalykas, juk mamos gimdė ir gimdys, bet pasirinktas drabužių vaikams dizainas ir gaminimo specifika nėra orientuota į mases. Šie rūbai vaikams yra pakankamai ryškūs, tačiau be populiarių holivudinių piešinėlių ar tų dabar populiarių kompiuterinių žaidimų herojų. Priešingai, šie rūbai išmarginti garsių lietuvių dizainerių piešinėliais, atspindinčiais lietuvių liaudies pasakų tematiką, lietuvių mitologiją. Didelė dalis rūbų vaikams čia siuvami iš lino, todėl odelė visad kvėpuoja, išvengiama alerginių reakcijų.

Pižamos vaikams yra ypač svarbios kai vaikai miega. Vaikų miegas yra itin svarbus jų vystymesi ir raidoje. Neišsimiegoję vaikai yra irzlūs ir mažiau nori mokytis, suprasti aplinkinį pasaulį ir labiau susikoncentruoja į kliūtį komfortui. Iš natūralių medžiagų pasiūtos pėdkelnės taip pat padeda vaikučiams būti laisviems nepriklausomai nuo temperatūros ir aplinkinio poveikio. Juos saugo šildanti medžiaga, kuri nevaržo judesių ir padeda vaikučiui atsipalaiduoti bei susikoncentruoti į juos supančią aplinką.

Avalynė vaikams šioje drabužėlių ir batų parduotuvėje taip pat labai kokybiška. Batukai įvairaus amžiaus vaikams siuvami iš plonos odelės, batukų vidus pagamintas taip, kad pėdutės nuolat kvėpuotų, o kojinės nešlaptų.  Šie batukai, kaip ir rūbai vaikams, taip pat siuvami dizainerių, todėl spalvų ir linksmų su lietuvių mitologija susijusių paveikslėlių jiems tikrai netrūksta. Nedinukas jau veikia pora metų ir tikrai klientų turi apsčiai. Vadovė kalba, kad dabar svarsto apie galimybę plėstis ir vežimėlių gamyboje bei ekologiškų žaislų gamyboje. Prieš pora mėnesių dizaineriai, dirbantys Nedinuke, dalyvavo viename projekte, kur buvo siūlomi naujoviški žaislai. Šie pristatė kokybiškus, ekologiškus minkštus žaislus, pagamintus pagal lietuviškas tradicijas ir laimėjo aukštą antrąją vietą. Taigi, įvertinimas duoda paskatą susitelkti į naujas gamybos sritis.

Taigi, norisi tikėtis, kad Nedinuke netrukus bus gaminami ir parduodami ne tik rūbai vaikams, bet ir kita vaikams aktuali kokybiška, ekologiška ir stilinga produkcija. Tuo labiau kad kaina žadama tikrai gera, kuria galima konkuruoti su siuntiniais iš Anglijos, jau nekalbant apie tradicinius pirkimo būdus prekybos centruose. Mylėkite ir rūpinkitės savo vaikais, juk jie brangiausias gyvenimo turtas!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *