Kaip atrodyti lyg deivei pleže?

Artėjant vasarai kiekviena mergina nori lyg grakšti stirna vaikščioti paplūdimiu ir didžiuotis savo stangriu kūnu. Kaip sakoma: vasara pasimatys kas ką veikė žiemą. Ir tai tiesa, kadangi minimalūs maudymosi kostiumėliai nepaslėps riebaliukų, kurie kaupiasi lyg gelbėjimosi ratas ant liemens. Tačiau skubantis ritmas ne visada leidžia spėti pasirūpinti savo figūra ir dažnai nepastebime kaip ta vasara taip greitai mus pasiekė. Kad netektų raudonuoti sėdint pleže galima keliomis gudrybėmis pagyvinti savo figūrą. Daugelis moterų jas žino ir atrodo nuostabiai. Jūs kol kas nebuvote viena iš jų? Laikas šiek tiek paimprovizuoti ir susikurti vasaros stilių!

  1. Vienas iš šauniausių būdu paslėpti celiulitą ir nusipirkti dailią skarelę ir ja pasirišti klubus. Taip dailus pilvukas matysis, o jums neteks raudonuoti dėl pažeistų vietų. Kitas variantas dėvėti šortukus. Svarbiausia nepirkti apatinės dalies, kuri būti stringų tipo. Stenkitės kuo daugiau uždengti užpakaliuką, o tai išties geriausiai padaryti padeda skarelė, kuris gali atrodyti kaip puikus maudymosi kostiumėlio komplektukas jei suderinsite spalvas ir raštus.
  2. Jei turite mažą krutinę – nustokite sielotis. Pirmiausia, maudimosi kostiumėliai siūlo gerus pasiūlymus ir tokioms merginoms, kadangi viršutinė dalis yra su pakietinimu, tad jūsų krūtinė atrodys išties labai žaviai. Nebus jokio skirtumo tarp to kaip atrodote su įprastu liemenuku ir su maudymosi kostiumėlio viršumi. Baikite raudonuoti – jūs nuostabi, pabrėžkite tai.
  3. Jei gėdijatės savo pilvuko – geriausia rinktis vienos dalies maudymosi kostiumėlį. Neliūdėkite jis nebus lyg maišas iš kurio visai nesimatys jūsų figūros. Šiuolaikiniai vienos dalies maudimėliai stambesnėms moterims yra su specialu korsetu, kuris pabrėš geriausia ką turite – nuostabią figūrą ir šiek tiek išryškins liemenį.
  4. Trumpakojės turėtų vengti maudimosi kostiumėlių, kurių apatinė dalis yra šortukų tipo. Kuo didesnės iškirptės triusikėlių šonuose – tuo nuostabiau atrodysite. Kojos pailgės tiesiog sekundėmis.
  5. Labai kudos merginos turėtų vengti juodo maudimosi kostiumėlio, kadangi su juo atrodys dar plonesnės. Tas pats galioje ir merginoms, kurios turi labai blyškia odą. Juodas kostiumėlis tai dar labiau išryškins, tad geriau baltaodės tegul renkasi spalvotus šviesių spalvų kostiumėlius. Štai labai įdegusios merginos gali rinktis ir juodą spalvą, kad neatrodytų per daug nenatūraliai ir nelietuviškai rudos spalvos.
  6. Nebijokite dėvėti aksesuarų paplūdimyje. Žinoma, čia ateiname maudytis, tačiau kol gulime pleže, tol norime atrodyti puikiai. Įsigykite karolius, kurie puikiai tiks prie jūsų kostiumėlio nepamirškite vasaros topo – apyrankės ant kojos. Tokios smulkmenos pabrėš jūsų stilių, o ir pačios atrodysite kur kas žaviau.

Yra daug gudrybių, kurios padės ne tokią tobulą figūra padaryti kur kas geresne. Tereikia minimalių žinių, kad tai ką turite taptų neįkainojama. O dabar: nustokite valgyti traškučius ir marš kelis atsispaudimus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *