Kaip greitai pasiskolinti pinigų

Nors ir lėtai, tačiau užtikrintai į Lietuvą ateina pavasaris, kuris reiškia tik vieną – reikia pinigų. O kada jų nereikėjo paklausite jūs? Kitaip tariant, kas ieško, tas randa. Pritrūkusiems pinigų visada padės paskolos internetu, kurios suteikiamos per trumpą laiką, o paskolos suma gali būti nuo pačios mažiausios iki pačios didžiausios. Šiuo metu kreditoriai gali suteikti paskolas nuo 100 Lt ir net iki 10000 Lt, tačiau nuo suteikiamos sumos priklausys vartojimo paskolos grąžinimo terminas. Greičiausiai ne kiekvienas yra pajėgus grąžinti visą paskolą iš karto, todėl kreditoriai, atsižvelgdami į kliento finansines galimybes, sudaro greito kredito mokėjimo grafiką, kuriuo vadovaujantis yra grąžinama paskola. Vartojimo paskola gali padėti įvairiose gyvenimiškose situacijose, pavyzdžiui kai pritrūkstate grynųjų naujoms padangoms apmokėti.

Dabartinėje rinkoje veikiantys greitųjų kreditų teikėjai skolina panašiomis sąlygomis, o palūkanų ribas reglamentuoja LR Vartojimo kredito įstatymas, kuris numato ne didesnes kaip 200 procentų palūkanas už pasiskolintą pinigų sumą. Priėmus naujas centrinio banko pataisas, kreditoriai nuo vasaros vidurio negalės kredituoti tų asmenų, kurių mėnesinės pajamos bus per mažos įsipareigojimams padengti. Taikoma 40 procentų taisyklė numato, kad iš kliento gaunamo atlyginimo tik numatyta dalis pajamų galės būti skirta finansiniams įsipareigojimams padengti. Nors paskolos internetu yra skirtos nenumatytiems atvejams, kai pinigų sumos reikia laikinoms išlaidoms padengti, panašu, jog greitas kreditas negalės būti suteiktas net ir tiems klientams, kurie sugeba grąžinti įsipareigojimus nesivadovaudami pastarąja taisykle. Viešojoje erdvėje kaskart diskutuojama, ar šie apribojimai yra reikalingi ir naudingi klientams laikinai pritrūkusiems sumos, neviršijančios jų gaunamų mėnesinių pajamų. Svarstoma, kad paskolos internetu privalės būti teikiamos ilgesniam terminui, dėl to klientai bus priversti mokėti didesnes palūkanas, nei iki šiol. Kita nuomonių dalis teigia mananti, kad tai padės apsaugoti nedideles pajamas gaunančius asmenis, kai greitas kreditas bus padengiamas po mažą dalį sudarius mokėjimo grafiką. Turbūt vertėtų sutikti, kad ši paslauga yra reikalinga ir naudinga visuomenei, leidžianti padengti nenumatytas išlaidas, kai netikėtai pritrūkstama pinigų. O paskolos mokėjimo grafiko sudarymas turėtų palengvinti situaciją tiems klientams, kurie ketina pasiskolinti didesnę sumą ilgesniam terminui.

Dabartinėmis naujųjų technologijų sąlygomis pasiskolinti pinigų darosi vis lengviau, greičiau ir paprasčiau. Vartojimo paskolos internetu teikiamos bet kurioje kliento buvimo vietoje, todėl nebūtina vykti iki fizinio aptarnavimo taško. Jeigu greitas kreditas yra reikalingas, visada svarbu įvertinti ar jis nebus žalingas kliento finansinei padėčiai ir tik įvertinus mokumo situaciją galima priimti tinkamus sprendimus dėl finansavimo sprendimo įgyvendinimo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *