Kaip pasirinkti kredito kompaniją Latvijoje?

Latvijoje, kaip ir Lietuvoje, egzistuoja nemažai formų, kurio siūlo kredito paskolinimo galimybę. Anksčiau jau buvo diskutuota, jog tokioje mažoje šalyje kaip Lietuva, palyginimui yra labai daug firmų, kurios teikia tokio pobūdžio paslaugas. Tačiau ir mūsų broliukai ne išimtis. Ši mažutė, už Lietuvą dar mažesnė šalis, taip pat gali pasiūlyti labai daug firmų, kurios gali suteikti kreditą. Šiuo atveju ne tik Latvijos piliečiams, tačiau taip pat ir lietuvaičiams, kurie gyvena šioje gretimoje šalyje. Visus įmanomus variantus su minimalia informacija, kuri gali padėti apsispręsti renkantis kreditą galite rasti čia: https://kreditus.lv/. Kadangi informacija pateikta patogia lentele net ir tie, kurie nemoka oficialios Latvijos kalbos labai paprastai supras, ką reiškia kiekvienas iš  sakinių. Juolab, internetiniuose portaluose, kurie reklamuoja lietuviškas kredito kompanijas išdėstymas yra lygiai toks pat.  Taigi, šuo metu, atsidarę tinklalapį matote visus egzistuojančius pasirinkimus. Kiekvienas jų orientuotas į tikslingas pinigų sumas, kurios ieško tikslingų vartotojų, kurie norėtų jas išleisti. Kuomet pasirinkimas yra toks platus, paprasčiausiai firmą reikia rinktis remiantis keliais kriterijais, kurie paieškas kus kas labiau sutrumpins.

* Pirmo kredito galimybės. Kai kurios firmos pirmą kreditą suteikia nemokamai. Verta pasinaudoti šia galimybe. Tiksliau, pirmas kreditas nemokamai reiškia, kad gražinti teks tokią pinigų sumą, tokią ir pasiskolinote. Taigi, nepermokėsite. O juk būtent didelių palūkanų labiausiai ir bijo besiskolinantys asmenys. Nuo tol galėsite nustoti bijoti. 

* Išsiaiškinę, ar pirmas kreditas bus suteiktas nemokamai, taip pat sužinokite, kokią pinigų sumą galite skolintis patį pirmą kartą. Taip jau yra, kad dažniausiai tos firmos, kurios pirmą paskolą dovanoją – leidžia pasiskolinti tik nedideles pinigų sumas. Vėliau taip pat pasidomėkite pinigų sumomis, kurias galite gauti. Juk vieniems žmonėms reikia didesnių sumų, kitiems mažesnių. Normalu, nuo to gali kisti ir firma iš kurio siekiate skolintis. Taip pat ir vienos firmos skolina labai daug, kitos kur kas mažiau ir tai net nepriklauso nuo to, kiek uždirbate.

* Atrais kredits latviškai reiškiantis greitąjį kreditą taip pat gali būti ieškomas atsižvelgiant į sąlygas. Pavyzdžiui, daugelis firmų suteikia kreditą tik asmenims, kurie dirba, tačiau yra ir tokių, kurie gauna paskolą net neturėdami pastovių pajamų. Žinoma, tokiu atveju reikalingas užstatas, kuris tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje dažniausiai yra automobilis. Taip pat, kai kurios firmos nustato amžiaus cenzą. Žinoma, pilnametystė yra būtina, tačiau kartais net pensininkai nebegali skolintis. 

* Svarbu dar išsiaiškinti, per kokį laikotarpį pasiskolintą pinigų sumą reikės gražinti. Žinoma, viskas priklauso nuo dydžio, tačiau kai kurios firmos pinigų reikalauja greičiau, o kitos sutinka palaukti. Kada jums patogiausios galimybės pinigus gražinti?

Latvijoje kredito kompanijos veikia tokiu pat principu, kaip ir Lietuvoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *