Kur geriausia gauti paskolą?

 

Niekada negali būti tikras, kada tave pagaus finansinės problemos. Gyvenant atrodo, jog visos bėdos puola kitus žmones, o mes ramiai įsitaisę šiltuose savo namuose gyvename ir stebimės, kokie galiausiai laimingi esame. Ir štai vieną diena visiškai mus nepasiruošusius užklumpa nelaimės ir pritrūkus pinigų nebežinome, kokiu skolinimosi keliu geriausia eiti. Pasimetame, nes skolinimosi galimybių yra daug, o kuri pati geriausia – neaišku. Paskolai gauti yra keletas būtų, o kuriuo ruošiatės pasinaudoti – spręsti jums. Svarbiausias suvokti, jog tai nėra ekspresyvus veiksmas, kurio geriausia imtis neapgalvojus. Ramiai įkvėpkite, pasiimkite pieštuką ir baltą popieriaus lapą ir surašykite visas skolinimosi galimybes. Tuomet šalių jų žymėkite pliusus ir minusus. Toks planas padės pasirinkti patį geriausią variantą. Tad koks jis?

Pasiskolinkime iš kaimynų

Pirma paskola nemokamai  pasiskolinti – vilioja. O kitiems skolintis  iš kaimynų, draugų, giminaičių daugeliui atrodo pati geriausia išeitis. Kodėl? Kadangi nereikės mokėti papildomų procentų. Nors viskas pagal susitarimą. Galite pasirašyti aktą, kuriame įsipareigojate grąžinti bent 10 % didesnę sumą nei pasiskolinote. Žinoma, jei paskola yra iš giminaičių, tuomet klausti grąžinimo termino gali pasidaryti kiek nepatogu. O jei gyvenimo eigoje jums pasidarys dar sunkiau? Jei finansinės bėdos jus dar labiau prispaus prie sienos? Žinoma, juk tam ir yra artimi žmonės, tačiau dėl ilgai negrąžintų pinigų kai kurie gali supykti. Juk visi gyvename tame pačiame pasaulyje, kuriame nė dienos nepavyks ištverti be popierinių banknotėlių.

Nepažįstamieji, kurie tampa draugais

Kredito gavimas siūlo dar vieną būdą.  Pasiskolinanama iš asmenų, kurie interneto platybėje teikia tokias paslaugas. Viskas vyksta nelegaliai ir labai dažnai tai gali privesti prie pykčių. Nepažįstamu žmogumi pasitikėti išties yra labai sunku, tačiau jei nusprendėte pabandyti – paieškokite atsiliepimų internete. Jei tas asmuo dažnai tampa tarpininku tarp finansinių duobių ir gelbėjimosi rankos, tuomet pavyks rasti komentarus apie jį, raktiniu žodžiu naudojant pavardę.

Saugiai, greitai, legaliai

Būdas, kuriuo mes rekomenduojama atsistoti ant kojų yra greitieji kreditai. Pasiskointi iš firmos dar niekada nebuvo taip paprasta: pinigus gausit labai greitai. Vos per penkiolika minučių jie gali atsidurti jūsų kišenėje. O ir pirmas kreditas nemokamai teikiamas dažniausiai. Telieka atitikti kelis kriterijus, kurie įmonei garantuoja, jog pinigus grąžinti jūs pajėgsite. Rinktis profesionalų darbą apsimoka labiausiai. Klausiate kodėl?

  1. Jei jūsų grąžinimo galimybės ribotos, ji paraiškos nepriims. Taip jūs nepakliūsite į dar didesnę finansinę bėdą.
  2. Grąžinimo terminą visada galima pratęsti.
  3. Viskas vyksta legaliai remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais.
  4. Galite būti tikras, jog niekas jūsų neapgaus ir niekas nesupyks dėl laiku negrąžintos sumos.

Pasiskolinti yra paprasta. Daug sunkiau yra pinigus grąžinti.  Jei manote, kad ateityje galite turėti dar didesnių finansinių problemų, tuomet paskolos prašymas nėra geriausia išeitis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *