Laimingas gyvenimas

Aš gyvenu gana laimingą gyvenimą,  turiu nuostabią sesę ir brolį šalia. Gyvename trise, pačiame Vilniaus centre, Lietuvoje. Tačiau mes nesame pilnamečiai. Mano sesuo ir brolis dvynukai, jiems 17 metų, o man.. aš esu mažiausia šeimoje ir dėl to labiausiai pergyvenu. Na žinoma, jei gyvenčiau su tėvais, viskas būtų žymiai paprasčiau, tiesiog mes tokių neturime. Tėveliai paliko šį pasaulį, kai dvyniams buvo penkiolika, na o man tiesiog dvylika. Tai buvo didelis šokas, kadangi tėvai buvo vienintelis ramstis šiame aplaidžiame gyvenime, taip pat mums niekada nebūtų šovusi mintis , kad mus jie taip greitai paliks. Tokius vienišus ir bejėgius. Viskas yra labai komplikuota.

Mūsų tėvai buvo daktarai, ir jie turėjo skubiai išvykti dirbti į Afriką. Ten jų laukė maras, kurį reikėjo išgydyti draugams. Viskas buvo labai komplikuota, todėl jie ir patys užsikrėtė šia liga. Oro uoste juos pasitiko greitoji, iš karto po to jie buvo nuvežti į intensyvios terapijos skyrių tačiau tai nieko geriau nepadarė.. Mes gavome paramą, kadangi tėvai mirė dėl kažko ir tiesiog pasaulio labui. Žinoma, pinigai žvėriški, tačiau už dalį jų mes pastatysime ligoninę, visi jau nusprendėme būti daktarais.

Tačiau kaip bebūtų keistą, mes taip pat turim hostingą. Hostingas – tai vieta kur galite talpinti savo svetaines. Mūsų svetainių talpinimas labai ekonomiškai naudingas – pigiausias hostingas. Norime padėti visiems kiek tik galime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *