Patarimai apsipirkinėjant

Manau sunkiai rasime moterį, kuri neturi silpnybės drabužiams bei drabužių parduotuvėms. Per pastaruosius paskutinius 10 metų į Lietuvą tikrai atkeliavo nemažai įvairių prekybos centrų, drabužių parduotuvių ir net gi per paskutinius 10 metų labai išpopuliarėjo rūbai internetu bei atsirado gausus elektroninių drabužių parduotuvių pasirinkimas. Tačiau, kuo didesnis pasirinkimas tuo didesnė sumaištis ir nežinojimas ką pasirinkti ištinka kiekvieną. Bet didesnis prekių bei paslaugų pasirinkimas padeda visada pasirinkti tinkamiausią prekę ar paslaugą ir dar sutaupyti. Šiame savo straipsnyje aptarsiu apie drabužių parduotuves, kaip pasirinkti tinkamą parduotuvę ir kaip naudotis elektroninėmis parduotuvėmis rūbai internetu.

Įvairios išparduotuvės – tiesiog rojus etikečių maniakėms. Šiuo metu tikrai bet kuriame didesniame prekybos centre rasite bent viena išparduotuvę, kurioje rasite gausų garsių pasualyje firmų drabužių pasirinkimą. Išparduotuvėse naudinga apsipirkinėti, nes čia įsigijate geros kokybės darbužius už tikrai mažą kainą, tačiau visada yra rizika, kad būtent išparduotuvėje nusipirksite jau seno sezono iš mados išėjusį drabužį bei dažnai pasitaiko, kad nukuotojos prekės būna su defektais. Todėl, apsipirkinėjant išparduotuvėse reikia būti atidiems ir gerai apžiūrėti perkamą prekę. Taip ir internete galite rasti nemažai internetinių parduotuvių rūbai internetu, kuriose išparduodamos garsių firmų drabužiai ar odinės rankinės. Nereikėtų bijoti pirkti prekes iš internetinių išparduotuvių – jeigu drabužis ar odinė rankinė su defektu tai beveik visada būna nurodyta prie prekės aprašymo, o ar prekės jau išėjus iš mados, belieka spręsti tik Jums. Be to, nepatikusią ar neįtikusią prekę visada galite grąžinti atgal pardavėjui.

Taip pat trumpai aptarsiu specializuotas parduotuvės – Boutique, kitaip tiesiog vadinami butikai.  Turbūt net ne visi ir žino, kas čia per parduotuvės ir kuom jos ypatingos. Boutique tai yra mažos specializuotos parduotuvės, kuriose parduodami itin prabangūs, dažniausiai vienetiniai drabužiai. Tokio tipo parduotuvės atsirado ir išpopulairėjo 1960 m. Didžiojoje Britanijoje ir tapo labai mėgiamos parduotuvės tarp turtingų damų. Tokio tipoi parduotuvėse galima rastin nuo pačių įvairiausių drabužių iki aksesuraų, tokių kaip odinės rankinės. Be to, tokio tipo parduotuvėse gausu pardavinėjamu rankų darbo gaminių. Taigi, tokio tipo parduotuvės tinka tiems, kurie nesitiki sutaupyti, bet mėgsta išskirtinius vientinius gaminius bei rankų darbo gaminius. Butiko privalumai yra tokie, kad jose rasite tikrai puikios kokybės drabužius bei aksesuarus ir svarbiausia, kad tai bus vienetiniai gaminiai (gi praktiškai kiekviena norim nešioti pvz tokius aksesuarus kaip odinės rankinės ir kuri dar būtų vienetinė ir nereiktų bijoti sutikti kitą merginą su tokia pačia rankine). Tokio tipo parduotuves minusai yra tokie, kad jose parduodamų prekių kaina yra gana didelė ir kadangi gaminiai vienetiniai, tai sunku rasti ir užtaikyti, kad jums patinkamas rūbas bus kaip tik Jūsų dydžio.

Sekančiame savo straipsnyje pratęsiu šią temą apie šiuo metu esamas parduotuves.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *