Prezervatyvai internetu: etiška, bet ne ekonomiška?

Daugelis pripažįsta, jog prezervatyvai pati populiariausia apsisaugojimo priemonė, tad nenuostabu jog ir virtualus pasaulis suteikė galimybę jų įsigyti būtent ten. Vieni į elektronines parduotuves žiūri skeptiškai, nes teigia, kad gaunamas kiškis maiše. Kiti mano, jog tai puiki proga net neišėjus iš namų gauti viską ko norima. Tačiau kaip yra su prezervatyvais?

  • Išties yra žmonių, kuriems gėda viešoje vietoje rodytis su pakeliu prezervatyvų rankoje. Ypač tai taikytina jauniems žmonėms, kurie bijo būti užklupti suaugusiųjų pažįstamų. Prezervatyvai internetu tuomet yra pati geriausia išeitis, kadangi virtualioje erdvėje jūsų niekas nestebės, įvesti kontaktiniai duomenys niekam nerūpės. Tam tikras prasme – anonimiškumas garantuotas.
  • Tačiau kai kurie kontraargumentuodami teigia, kad prezervatyvai internetu yra neaiškios kilmės, tad gali būti ir suplyšę, o toks dalykas gali baigtis katastrofa. Gamintojai, žinoma, ginasi, kad jie yra tokios pat kokybės, kaip ir tie, kuriuos galite rasti parduotuvėse. Kaip yra ištiesų, atsakymo pateikti negalime. Viskas remiasi į pasitikėjimą. Vienos elektroninės parduotuvės naudoja vieną produkciją, kitos kitą, tad ir nuspręsti, kurie išties rūpinasi vartotojų apsaugą – sunku.
  • Tačiau grįžtant prie pliusų, prezervatyvai internetu yra kur kas pigesni, nei tuos kuriuos galima rasti parduotuvėje. Galbūt todėl taip dažnai suabejojama dėl jų kokybės. Nors reikia suprasti, jog visos prekės internetu yra pigesnės, kadangi neužsidedamas toks didelis antkainis: nenuomojamos patalpos, didelis personalas ir panašiai. Įvertinus šiuos aspektus kaina atrodo labai normali: beveik didmeninė.
  • Tačiau užsisakant internetu paprastai yra orientuojamasi į didelį kiekį, taigi jei jums tereikia vieno pakelio – ekonomiškai tai nebus patrauklus pasirinkimo variantas. Pridėjus ir siuntimo išlaidas tikrai permokėsite. Tačiau kam juos pirkinėti nuolat, jei galima vienu metu įsigyti didelį kiekį.
  • Kai kurie baiminasi jog siunčiant gali būti pažeista pakuotė, o tuo pačiu ir pati apsisaugojimo priemonė. Paprastai prekes pristato kurjeriai, kurie į savo darbą žiūri atsakingai ir žinodami ką gabena stengiasi jokiais būdais prekės nepažeisti.

Galiausiai, prezervatyvai internetu suteikia tikrai daugiau pliusų. Pasinaudokite jais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *