Raynair – nes pamatyti pasaulį verta

Pigių skrydžių siekis bando užvalgyti visą pasaulį! Net ir tiems, kuriems anksčiau neteko naudotis lėktuvu, šiuo metu perka bilietus ir nori kuo detaliau išnaršyti pasaulį. Didžiausios galimybės atsivėrė, kai skrydžių bendrovės suteikė galimybę įsigyti pigių skrydžių bilietus. Raynair – viena iš pagrindinių firmų, kurios prekiauja ypač mažos kainos bilietais, taip skatindama žmones žiūrėti plačiau nei tik savo kiemo ribose.
Raynar bagažo kaina: ne visos oro kompanijos į bilietą įskaičiuoja bagažą, štai Raynair firma leidžia nemokamai su savimi vežtis 10 kg rankinį bagažą. Taip pat galite su savimi neštis talpias moteriškas rankines ir medžiaginius maišus, kuriuos galite įsigyti specialiuose kioskuose. Oficialiame puslapyje galite kiek plačiau pasiskaityti apie su bagažu susijusias taisykles.
Nepilnamečių keliavimas: jei keliaujama į Šengeno zonos valstybę, tuomet nereikia jokį jį lydinčių asmenų. Juo pasirūpins personalas ir sargybiniai, kurie esant reikalui jį palydės nuo taško A į tašką B. Keliaujant į ne Europos Sąjungos šalis iki 16 metų vaikui reikalingas jį lydintis asmuo.
Ar galima pakeisti skrydžio datą, laiką: jei dar neesat užsiregistravęs į skrydį, tokius dalykus pakeisti galite, tačiau viskas bus atlikta už papildomą mokestį. Už didesnę pinigų sumą taip pat galite koreguoti net skrydžio kryptį.
Neteisingai nurodyti duomenys: ant bilieto užrašyti duomenys turi sutapti su tais, kurie yra pateikti jūsų pase. Jei netyčia duomenis įrašėte klaidingai arba iki skrydžio pasikeitė jūsų pavardė – būtinai dar prieš skrydį turite apie ti pranešti kompanijai. Esant neatitikimams paprasčiausiai nebūsite įleistas į lėktuvą. Duomenų keitimas kainuos papildomai. Rezervuojantis bilietą internetu ypač atidžiai patikrinkite įvestus duomenis.
Nusipirkau bilietą, bet nebeskrisiu: įprasti bilietai yra negrąžinami, nebent keleivio ar jo šeimos nario mirties atveju. Kitais atvejais susigrąžinti pinigų negalima, tad rekomenduojame bilietą paprasčiausiai perparduoti ir tiesiog už minimalų mokestį pakeisti duomenis ant bilieto.
Konkreti informacija padės kokybiškai ir be jokių vargų pasiekti reikiamą tašką naudokitės mūsų kompanijos paslaugomis ir liksite patenkinti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *