Receptai pagal kraujogrupes

Žmonės jau senai moka dietologams, jog šie nustatytų, ką valgyti pagal jūsų kraujo grupę. Tačiau tai paprasčiau, nei atrodo ir pinigų mokėti nereikia. Svarbiausia jūsų pačių tinkamai išsirinkti patiekalai. Visus patiekalus galima suskirstyti į tris kategorijas: tinkamus Jums, nenaudingus ir visiškai netinkamus. Sveiki receptai nuo seno žmonėms padėdavo, pagaminti pačius skaniausius gaminius. Lietuvoje visi mėgsta gaminti, tik gal jaunoji karta yra pamiršusi šį įprotį.Taigi sukakus18-ai, beveik visi žino savo kraujo grupę, nes tuo metu yra įgyjamas vairuotojo pažymėjimas, o jame yra įrašoma Jūsų kraujo grupė. Kitiems dėl įvairių priežasčių kraujo grupė yra nustatoma anksčiau. Jeigu nežinote savo kraujo grupės, šis straipsnis Jums nepadės.

Jei nusprendėte,kad laikas maitintis pagal savo kraujo grupę, pirmiausia įsiminkite, jog turite rinktis tik tinkamus Jums produktus. Visi likę yra atmestini. Šį atvejį reikia rinktis tiems, kas nori numesti svorio, ar sumažinti savo kūno apimtis. Jeigu jūsų tikslas yra tiesiog išlaikyti savo kūno svorį ir šiek tiek pagerinti savo sveikatą, lengvai galite rinktis ir produktus kurie nėra tiek naudingi Jums.

Taip pat turite nepamiršti skaičiuoti savo kalorijų. Parai patariama suvalgyti apie 1500 kcal.Tai priklauso nuo amžiaus, lyties ir jūsų svorio, ūgio ir žinoma darbo pobūdžio. Dar priklauso ir nuo to ar reguliariai mėgstate sportuoti ar tuo užsiimate, tik priverstinai kartas nuo karto. Jeigu jūsų darbas sėdimas,patariame kalorijų vartoti kuo mažiau ir rinktis kuo daugiau vaisių bei daržovių. Vyrai sunaudoja daugiau kalorijų, nei moterys, jie gali suvartoti lengvai 2000 kalorijų dirbdami sėdimą darbą. Jeigu jų darbas yra sunkus, tarkim statybose, jie gali suvartoti ir 3000 kalorijų, tai bus normali Jų dienos norma. Kuo žmogus tampa vyresnis, tuo mažiau kalorijų Jis turi vartoti, nes organizmas pradeda lėčiau dirbti. Su amžiumi Jūsų organizmas nustojęs augęs,todėl ir kalorijų reikia mažiau.

Išsirinkę maistą pagal savo kraujo grupę, taip pat pagerinsite savo miego kokybę. Jeigu iki šiol miegojote blogai, Jūsų ritmas turėtų susibalansuoti, o miego kokybė turėtų būti daug geresnė.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *