Renginiai Aplinkos apsaugos katedroje

AUTORINIS SEMINARAS
 ,,VANDENTVARKOS ŪKIS: DABARTIS IR IŠŠŪKIAI“
          2009 metų kovo 24 d. 13 val.VTF antruose rūmuose 203 auditorijoje vyko Aplinkos ir statybos inžinerijos studijų katedros organizuotas autorinis seminaras „Vandentvarkos ūkis: dabartis ir iššūkiai“.
          Lektorius Virginijus Jakubonis skaitė pranešimus „Geriamojo vandens tiekimas Šiauliuose: problemos ir planai“ ir „Geriamojo vandens tiekimas: situacija Lietuvoje ir perspektyvos“. Lektorė Eugenija. Šilkienė kalbėjo apie nuotekų surinkimą ir valymą Šiaulių mieste.
Aplinkos apsaugos ir statybos studijų programų studentai bei dėstytojai pateikė lektoriams daug klausimų į kuriuos gavo išsamius atsakymus.
          Po seminaro buvo organizuota ekskursija į Birutės vandenvietę, centrinę dispečerinę ir laboratoriją bei Aukštrakių nuotekų valyklą.
Seminaras ir ekskursija buvo naudingi ir suteikė praktinių žinių.
Ap 3 grupės paskutinė paskaita
 
          Kovo 19 d. įvyko Ap3 grupės studentų paskutinė paskaita, kurioje dalyvavo katedros vedėja E.Mockienė, Ap3 grupės kuratorė S.Karosienė, skaitę paskaitas dėstytojai: J.Daniliauskaitė, R.Marinskaitė, A.Ramonienė, V.Bakutienė, D.Astrauskas. Pasveikinti ir palinkėti sėkmės atėjo pirmo ir antro kurso studentų atstovai. Studentams savo palinkėjimus išsakė katedros vedėja, grupės kuratorė ir dalyvavę dėstytojai. Trečiakursiai dėkojo dėstytojams už suteiktas žinias ir kantrybę. Dėstytojai turėjo atlikti studentų paruoštas užduotis ir buvo apdovanoti ,,diplomais“.
          Paskutinė paskaita praėjo linksmai ir išradingai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *