Saugokitės odos lgų

Modernus pasaulis, kartu su daugeliu privalumu, kuriuos mes gauname kasdien, taip pat teikia ir ligas, nuo kurių, gyvenant mūsų gyvenimo tempu, yra labai sunku apsisaugoti. Daugelis pirmiausia pagalvoja apie vidaus organų ligas, tačiau tinkamai nesirūpinant savo oda jums gali grėsti labai rimtos didžiausio žmogaus organo – odos ligos.

Odos ligos turi labai daug skirtingų rūšių, tad jei tik pastebėjote kokį nors įtartiną dėmelę, apgamą ar net paraudimą – laikas kreiptis į gydytoją. Odos ligos gali būti net ir daug rimtesnių – vidinių organų ligos priežastimi. Paprasčiausiai, negydant galite susidurti su labai rimtomis komplikacijomis. Ligos sudaro iš trijų sluoksnių. Kuriuo konkrečiai sergate gali nustatyti tik dermatologas įvertinęs ir ištyręs esamą situaciją:

  • * Išorinis: odos ligos kaupiasi ant odos paviršiaus;
  • * Epidermis: kiek giliau į odą įsiskverbusios ligos.
  • * Poodis – ligos po oda (tai jau sako pavadinimas).

Odos ligos su nuotraukomis padės daktarui suprasti, kuo konkrečiai jūs sergate. Ant odos yra daug liaukų, kurios įsisavindamos išorinę informaciją, gali būti paveikiamos neigiamų veiksnių. Taip ir formuojasi ligos, kurios gali daryti jūsų organizmui labai neigiamą įtaką.

1. Odos vėžys – viena iš labiausiai paplitusių ligų. Apie ją daug kalbama, tačiau vis dar pasitaiko lietuvių, kurie trokšdami vasaros metu kuo labiau įdegti rizikuoja būdami aitrioje saulėje. Jei jūsų oda blyški – venkite tiesioginių saulės spindulių.

2. Dermatitas – Lėtinė liga, kuri susijusiu su įgimtomis odos deformacijomis. Dažniausiai nepagydoma, tačiau yra daug vaistų, kurie padės ją prislopinti.

3. Žvynelinė – lėtinė, nuolat atsinaujinanti liga. Nėra aiškių priežasčių, kodėl ji atsiranda. Rekomnduojama lankytis soliariume, kadangi jis padeda sumažinti žvynelinės plėtimąsi.

4. Užkrečiamos odos ligos, kaip grybelis, labai greitai plinta, tad venkite kontakto su sergančiu asmenimi iki tol, kol šis pasveiks.

Veido odos ligos dažniausiai vienas iš baisiausių variantų, kadangi kol liga neišgydoma, tol nesinori kelti kojos iš namų. Nebijokite, visada egzistuos variantas, kuris jums padės rasti gydymo alternatyvą. Svaru skubiai kreipti į gydytojus. Odos ligos nuo saulės – vienas dažniausiai pasitaikančių susirgimų. Odos ligos bėrimai, įtakojami saulės, gali iššaukti lėtines ligas. Atsargiai.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *