Seksas

Kiekvienas norime būti laimingi, tad labai svarbu turėti sveika seksą nuo priklauso šeimos darna, bei intymumas. Šitie santykiai lemia neištikimybę, skyrybas, barnius.

Seksualumas yra savotiškas potraukis, bet ir visapusiška gyvenimo darna.

Seksualinė sveikata , tai gebėjimas jausti malonumą, bei reprodukcinė funkcija,gebėjimas komunikuoti.

Seksualinė sveikata skirstomi į tris lygius. Pirmasis , tai individualus. Seksualiai sveikas žmogus gebantis atlikti reprodukcinę funkciją.

Natūralus šeimos planavimas, kai poras siekia lytiškai bendraujant laukti planuojant atžalas.

Laisvas partnerių pasirinkimas , kad neturime prievartos .

Sveikas seksas turi tris funkcijas . Natūralus šeimos planavimas. Lytinis produktyvus aktas. Seksas turi suteikti fizinį ir psichologinį atsipalaidavimą.

Lytiškumas , tai siejama su kūniška dalimi su reprodukcinę funkcija. Džiaugsmas, aistra ir malonumas , tai ką seksas turi teiki iki emocinių pakilimų. Yra skirtumas tarp lytinio akto ir sekso.

Seksologai ir psichologai įvardino , kas yra sveikas lytinis aktas.

Lytinis aktas yra procesas , kur pasireiškia penkios fazės, kada mes mylimės , tuomet pirma fazė yra potraukis , antroji fazė atsiranda  atsipalaidavimas , trečioji fazė tai vyro varpos judesiai moters makštyje, ketvirtoji fazė orgazmas, penkta fazė , tai malonus atsipalaidavimas. (Andrius Kalugina)

Taigi, norėdami pagerinti savo seksualinius reikalus, tai reikia žinoti, kur reikia atkreipti dėmesį , nes galime suvokti psichologinę arba organinę kūno problema, tačiau norėdami pagerinti seksualinę aistrą galime atsižvelgti  ir  į erotinių prekių parduotuvę sekso prekes .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *