SMS kreditas. Skolinkitės atsakingai

SMS credit – viena iš pačių populiariausių greitųjų kreditų įmonių, kuri mažomis palūkanomis suteikia galimybę pasiskolinti ta tikrą pinigų sumą. Ši firma orientuojasi į nedideles sumas, tačiau kartais prireikia tikrai nedaug, kad laimė vėl būtų šalia. Greitieji kreditai kai kuriems tėra vienintegreitieji-kreditailė galimybė gyventi šiek tiek laisviau, o juk niekas nenori savęs varžyti. Tad ji šiuo metu jaučiatės finansiškai nelabai stabiliai ir, visgi, norėtumėte šiek tiek daugiau patvarumo, pasinaudokite firmos, kuri garantuoja glaudų bendradarbiavimą, paslaugomis.
Kartais pasiskolinimui prireikia tik trumpos, minimalios informacijos, kuri leidžia geriau suprasti, kodėl verta skolinti iš šios firmos. SMS kreditas padės išgyventi net ir pačią didžiausią finansinę duobę.
• Skolintis galite naudodamiesi interneto paslaugomis, užpildę paraišką spaudos kioske arba paskambinę nurodytų telefonu.
• Pirmą kartą skolinatės reikia pervesti vieno cento mokestį, esmė, kad parodytumėte, kuri jūsų sąskaita yra aktyvi. Mokestį pervesti yra būtina iš tos sąskaitos, į kurią norite gauti pinigų. Ji privalo būti atidaryta skolintojo vardu.
• Vienu metu SMS credit suteikia tik vieną kreditą. jam pasibaigus iškart galite užsisakyti kitą. Arba, jei prireikia daugiau pinigėlių, grąžinimo laikotarpiu galite pasiskolinti papildomai.
• Prie sms kredito profilio gali prisijungti įvedęs savo elektroninio pašto adresą ir slaptažodį, kurį būsi susikūręs registracijos metu.
• Kokio dydžio kreditą galite imti bus nuspręsta vadybininkų, kurie įvertins jūsų kas mėnesines pajamas. Kuo daugiau uždirbate, tuo didesnį kreditą galite gauti. Taip pat negalite turėti daug finansinių įsipareigojimų ar papildomų skolų.
• Pinigai jūsų sąskaitą pasieks vos per kelioliką minučių. Žinoma, jei jiems nekliudys kokios nors kliūtys, jei jūsų mokėtojo istorija bus visiškai aiški ir atvira.
Įvertinus visus punktus turėtumėte nuspręsti ar teikiami reikalavimai jums yra priimtini ir tinkami. Ar tikrai visus atitinkate ir galite pretenduoti į paskolą.
Norint gauti greitąjį kreditą:
• Turi būti 18-70 metų amžiaus fizinis asmuo, nuolat gyvenantis(-i) Lietuvoje;
• Reikia turėti sąskaitą kuriame nors Lietuvos banke, aktyvų mobiliojo telefono prisijungimą ir el. pašto adresą.
Ir tai viskas. Kaip matote, duomenų tikrai nereikia pateikti daug, kadangi pateikus paraišką jie bus tikrinami automatiškai, kompiuteriu registrų centre. Net jei ir galimybė gauti paskolą nebus įtvirtinta, jums apie tai bus pranešta. Dažniausiai ateina SMS žinutė, tačiau jei norite greitesnio atsakymo, geriausia rezultatus tikrinkitės savo paskyroje.
Šiais laikais gauti greitąją paskolą yra labai lengva. Nereikia nei laiduotojo, nei užstato. Paprasčiausiai turite turėti fiksuotas kas mėnesines pajamas, kurios parodytų, kad paskolą grąžinti jūs sugebėsite. Jei esate pensininkas arba nedirbantis asmuo, tam tikromis išlygomis, pinigai jums taip pat gali būti suteikti, tačiau turite individualiai kreiptis į firmos vadovybę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *