Technologijos duoda nemokamai

Nemokamus sms dabar galite siųsti visoje Lietuvoje. Turbūt visi prisimename tuos laikus, kai nemokamos sms nebuvo įmanomos, o įprasti sms įkainiai buvo tikrai dideli, todėl reikėdavo taupyti pinigus norint su kažkuo ilgiau pabendrauti telefonu.

Dabar nemokami sms jums yra pasiekiami bet kuriuo paros metu. Atsirado keli tikrai geri portalai, kurie siūlo nemokamus sms į bet kokį lietuviško telefono operatoriaus tinklą. Žinoma, nėra taip, kad nemokamos sms galėtų būti siunčiamos be jokio limito. Jums gali tekti pasitenkinti dešimtimi sms per dieną, nors kartais būna suteikiamos net dvidešimt nemokamų sms, jeigu esate senas to nemokamų sms portalo narys.

Jeigu norite išsiųsti nemokamą sms savo giminėms, kurie gyvena Anglijoje, Airijoje, ar kokioje nors kitoje užsienio valstybėje, tuomet reikės pasiieškoti užsienietiško nemokamų sms portalo, kadangi dauguma lietuviškųjų neleidžia siųsti sms į užsienį. Į užsieni taip pat kiekvieną dieną galite gauti apie dešimt nemokamų sms iš vieno IP adreso.

Nemokamos sms yra patogi paslauga, visiems žmonėms, kurie nori bent šiek tiek sutaupyti pinigų ir siųsti sms visiškai už dyką. Jeigu nesiunčiate per dieną daugiau nei dešimt sms žinučių, tai tokių nemokamų sms paslaugų jums tikrai užteks. Tai taip pat yra patogu ir dėl to, kad nemokami sms gali būti išsiųsti ir per telefoną, ir per kompiuterį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *