Tiesa ir melas, kurie supa prezervatyvus

Suaugę asmenys norėdami išvengti neplanuoto nėštumo dažniausiai visas viltis deda į prezervatyvus kurie pripažįstami, kaip pati populiariausia pasisaugojimo priemonė. Kontraceptikų hierarchijoje jie muša viršūnes, nes apsaugo ne tik nuo nėštumo, bet ir lytiškai plintančių ligų. Pastarųjų galima įsigyti praktiškai bet kur, net ir maisto prekių parduotuvėje nepriklausomai nuo amžiaus. Jau Aristotelio laikais buvo sukurti pirmieji prezervatyvai pagaminti iš gyvulių žarnų puikiai gyvuoja iki šiol. Daugelis visada juos nešiojasi su savimi ir nejausdami jokio diskomforto mėgaujasi meilės žaidimais.

Ko nereikia žinoti apie apsisaugojimo priemones

Dauguma populiarių prekių yra apipintos įvairiausiai mitais ir netikra informacija. Apskritai, kasdienybėje mus supa informacija, kurią reikia įvertinti kaip logiška arba ne. Pavyzdžiui, kitų apsisaugojimo priemonių propaguotojai teigia, jog prezervatyvai toli gražu neapsaugo nuo lytiškai plintančių ligų. Šis mitas yra sulaužomas ir jo nepatikimumą bando įrodyti mokslininkai. Ištiesu, ši priemonė yra labai efektyvi remiantis šiuo aspektu. Kiti teigia, jog prezervatyvai sekso metu mažina aistrą. Remiantis naujausiomis technologijomis kuriami ypač ploni prezervatyvai, kurie padės pajusti didesnį malonumą. Jei pastaruosius perkate internete turėjote pastebėti, jog kai kurių pakuotes žymi užrašas: „ypač ploni“. Tačiau nereiškia jog jie plyšta kur kas greičiau. Kuriama specialiai tvirta, tačiau tampri medžiaga atsižvelgiant į vartotojų pastabas.

Ką reikia žinoti apie apsisaugojimo priemones?

Prezervatyvai nuo neplanuoto nėštumo suteikia 97 % garantą. Tai yra daug, nes nei viena kita apsauga negali pasiūlyti didesnio. Tačiau pasitaiko, jog sekso metu prezervatyvai plyšta, o pastoti galimybė kur kas padidėja. Tai dažniausiai remiasi į blogą dydžio pasirinkimą, tad jokiu būdu nepirkite per didelio ar per mažo. Tyrimai rodo, jog pagrindinė plyšimo priežastis yra per didelio prezervatyvo pasirinkimas, tad prieš keliaudami į parduotuvę internete išsistudijuokite, kaip reikia išsirinkti tinkamą.

Prezervatyvai labai patogi apsisaugojimo priemonė, kadangi ji nesukelia jokio diskomforto, o ateityje neturėsite bėdų, dėl apsisaugojimo priemonių naudojimo (tai gali nutikti vartojant kontraceptinias tabletes). Pasirūpinkite savo ir dar negimusio vaikelio saugumu – naudokite prezervatyvus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *