Verslo ir technologijų fakulteto studentų Mediumas

Kovo 7 dieną Šiaulių valstybinės kolegijos Centrinių rūmų koridoriuose aidėjo gausaus studentų būrio linksmi balsai. Kolegijos bendruomenė skubėjo į Verslo ir technologijų fakulteto studentųMediumo šventę.

Visų grupių 2 kurso studentai, jau įveikę pusę savo kelio siekiamų profesinio bakalauro diplomų link, turėjo visiems susirinkusiems įrodyti, kad ne veltui studijuoja Šiaulių valstybinėje kolegijoje ir jau yra sukaupę gausų kraitį kūrybinių idėjų ir profesinių žinių.

Studentai padėjo visiems susirinkusiems prisiminti vaikystę ir kažkada skaitytas pasakas. Nei vienos grupės studentai nenusileido vieni kitiems išradingumu, šmaikštumu ir aktyvumu, tačiau vertinimo komisija vis vien turėjo nuspręsti, kurios grupės Mediumo šventėje pasirodė geriausiai. Iš technologijos ir fizinių mokslų studijų srities grupių linksmiausiai pasirodė statybininkai, šiuolaikiškai pristatę pasaką „Trysparšiukai“.

2 kurso studentai sulaukė daug nuoširdžių palinkėjimų iš Kolegijos direktorės dr. N. Šedžiuvienės ir savo jaunesniųjų pirmo kurso draugų.

Visų Mediumo šventės dalyvių ir žiūrovų veidus puošė šypsenos, o gera susirinkusiųjų nuotaika padėjo net pavasario saulei už langų skaisčiau šviesti ir visus šildyti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *