Žaidimų naujienos

Battlefield 3 yra vienas iš naujausių šaudyklinių žaidimų, kuriuo dabar yra susidomėjęs visas mėgstantis prie kompiuterio laiką praleisti jaunimas. Tai nauja šio žaidimo versija – Battlefield 3 yra jau trečia serijos dalis. Ši dalis turi nemažai atnaujinimų, kurie dar pagerins žaidimo patirtį.

Šis žaidimas yra firmos Electronic Arts šedevras. Tai yra pirmojo asmens šaudyklė, kuri yra itin aukštos grafikos, todėl norint žaisti šį žaidimą, reikia pakankamai aukštos kompiuterio charakteristikos. Tiesa, įmanoma sumažinti grafiką ir padaryti ja gan vidutiniška, tačiau prisiekę žaidėjai teigia, kad taip neįmanoma įsijausti į visą Battlefield 3 veiksmą, todėl geriausia nusipirkti pakankamai gerą įrangą ir žaisti šį žaidimą internetu. Dabar po truputi atsiranda ir lietuviški šio žaidimo serveriai, tad žmonės, kurie mėgsta žaisti žaidimus online, turės galimybę išbandyti Battlefield 3 jau netrukus.

Dar vienas populiarus šių dienų žaidimas – Starcraft 2 Heart of the swarm + Beta. Tai mistinis strateginis žaidimas, kuris patiks visiems, kurie nori išmėginti savo strateginį mąstymą. Tai žaidimas, kuris yra toks populiarus, kad leidžiamos jo versijos beveik ant visų konsolių. Dabar yra atsiradusi naujo varianto beta versija, todėl žmonės jau gali ištestuoti ir įsitikinti, ar Starcraft dar labiau patobulėjo. Starcraft 2 HOTS yra naujausia šio žaidimo versija, tiksliau kalbant – pirmosios dalies tęsinys. Šis žaidimas nukels jus į mistinį pasaulį kur turėsite kovoti su mistinėmis būtybėmis ir ištisomis jų bandomis. Tai nėra tiesiog „šaudyk ir gaudyk“ stiliaus žaidimas, kadangi jame reikia nemažai strateguoti, rengti įvairias taktikas norint galutinai palaužti priešą. Išbandyti beta versiją galite visiškai nemokamai, kadangi kūrėjai duoda šią versiją prisiekusiems žaidėjams nemokamai. Greitu metu galėsite įsigyti ir pilną šio žaidimo versiją, kuri gali kainuoti šiek tiek daugiau nei pirmoji, kadangi Starcraft 2 HOTS įgavo nemažai populiarumo. Taip pat jau yra ir keli lietuviški šio žaidimo serveriai, todėl ir naująją dalį galėsite žaisti online su savo draugais ir rungtis šiame strateginiame ir mistiniame pasaulyje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *